Izgulējumu diena 2013.gada 21.novembrī

Jau otro gadu, sekojot citu pasaules valstu tradīcijai, 21.novembrī Latvijā tiek atzīmēta Izgulējumu diena, kuras ietvaros brūču speciālisti vēlas pievērst sabiedrības uzmanību izgulējumu problēmai un profilakses nozīmei.

Lai sekmētu interesi par izgulējumu rašanos iemesliem un ārstēšanas iespējām, Brūču un izgulējumu asociācija sadarbībā ar Brūču klīniku Izgulējumu dienas ietvaros rīko bezmaksas konsultācijas un ir ieviesusi īpašu konsultāciju tālruni.

Izārstēt nopietnu izgulējumu pa tālruni nav iespējams, tomēr laicīgi saņemts speciālista padoms var  mainīt ļoti daudz. Tāpēc sākot ar 21.novembri pacientiem ir pieejams Izgulējumu konsultatīvais tālrunis 28456602. Atbildes par un ap izgulējumiem sniegs brūču ārstēšanas speciālists, plastikas ķirurgs Olafs Libermanis.

Brūču klīnika piedāvā arī iespēju līdz 5.decembrim pierakstīties uz konsultācijām, kurās pacientiem bez maksas tiks izveidots individuāls  ārstēšanas plāns un sniegti ieteikumi izgulējumu kopšanai ikdienā. Lai vienotos par vizītes laiku, pacienti aicināti zvanīt pa tālruni: 29240254

Comments are closed.