Par mums

 

Nedzīstošās brūces un izgulējumi ir nopietna problēma, kas bieži skar cilvēkus ar kustību traucējumiem un vecāka gadagājuma cilvēkus. Izgulējumi veidojas  līdz pat 15% cilvēku, kurus uzņem slimnīcā. Lai izvairītos  no nedzīstošu brūču bīstamām komplikācijām, ir nepieciešams izglītot gan pacientus, gan slimnīcu darbiniekus. Šo darbu veic “Brūču un izgulējumu asociācija”

Olafs Libermanis, plastikas ķirurgs, BIA valdes priekšēdētājs

 

 

Brūču un izgulējumu asociācija (BIA) palīdz cilvēkiem, kas saskaras ar nedzīstošām brūcēm. To vidū ir ne tikai paši pacienti, bet arī viņu ārsti un tuvinieki. Visbiežāk sastopamās nedzīstošās brūces ir izgulējumi, osteomielīts un trofiskās čūlas.

MĒRĶIS

BIA mērķis ir apvienot mediķus, kuri nodarbojas ar grūti dziedējamām brūcēm un izgulējumiem, kā arī informēt mediķus, pacientus un veselības aprūpes darbiniekus par nedzīstošu brūču profilakses un ārstēšanas metodēm.

BRŪČU UN IZGULĒJUMU ASOCIĀCIJA SNIEDZ:

  • vērtējumu, kāds jūsu pacientam vai radiniekam ir risks iegūt izgulējumu(s);
  • konkrētus un efektīvus padomus izgulējumu un citu nedzīstošu brūču profilaksei;
  • padomus un detalizētas rekomendācijas nedzīstošu brūču atpazīšanai un ārstēšanai to sākumstadijās, ko parasti veic mājās vai vispārēja profila slimnīcas nodaļā;
  • ieteikumus, ko darīt smagu izgulējumu un citu nedzīstošu brūču gadījumā, lai saglabātu pacienta veselību un dzīvību

BIA ir nekomerciāla organizācija, un tās mērķis nav peļņa. Tomēr, lai tā darbotos, asociācijai nepieciešami naudas līdzekļi. Pašreiz tie ir mūsu atsaucīgo sponsoru un atsaucīgo pacientu ziedojumi.